TEOG Sınava Giriş Belgesi Alma 2018 Öğretim Yılı

Tarafından   01/29/2017

TEOG Sınava giriş belgesi nasıl alınır? TEOG sınava giriş belgesi almam ne işe yarıyor? Neden sınava giriş belgesi almak zorundayım? Sınava giriş belgemi nasıl alabilirim? TEOG sınava giriş belgesi nereden indirilecek?

teog_sinava_giriş_belgesi

TEOG sınava giriş belgesi almanız zorunludur. Sınava girecek olan öğrencinin tüm bilgileri bu belgede yer almaktadır. Öğrencinin nerede sınava gireceği, hangi katta hatta hangi sınıfta sınava gireceği gibi ayrıntılı bilgiler bu belgede yer almaktadır. Öğrenci bu belgeler sayesinde sınava gireceği salonu kolaylıkla bulabilmektedir.

TEOG sınava giriş belgesi öğrencinin sınava girebilmesi için bir belge niteliği taşımaktadır. Bu belgede öğrencinin kimlik bilgileri de yer almaktadır. Bu bilgiler ile kimlik bilgileri eşleştirilmektedir. Ayrıca ÖSYM sınavlarında olduğu gibi TEOG sınavında da sınava giriş belgesi alınması zorunludur. Öğrencinin sınava girerken yanında sınava giriş belgesini alması gerekmektedir.

TEOG sınava giriş belgesini e-okul hizmeti üzerinden edinebilirsiniz. E-okul üzerinden sınava giriş belgesi indirilmeli ve yazıcıdan çıktı alınmalıdır. Sınava girecek olan öğrencinin elinde bu belge olması gerekmektedir. Sınava giriş belgesi olmayan öğrencilerin sınava alınmama sorunu olmaktadır.

TEOG Sınava giriş belgenizi hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz bu belgeyi yazıcıdan çıkartmayı unutmayınız. Evinizde yazıcı yoksa, herhangi bir copy center bilgisayarı kullanarak sınava giriş belgenizi almayı ihmal etmeyiniz.

TEOG Sınava Giriş Belgesi Almak İçin Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir