STS Diş Hekimliği Sınava Giriş Belgesi Sorgulamak İçin Tıkla!

Tarafından   02/06/2017

STS Diş hekimliği sınava giriş belgesi nedir? STS Diş hekimliği sınava giriş belgesi nasıl alınır? STS Diş hekimliği sınava giriş belgesi nereden alınacaktır? Diş hekimliği sınava giriş belgesi adreslere gönderilecek mi? Sınava giriş belgesi almak zorunlu mudur?

STS Diş hekimliği sınavına girebilmeniz için sınava giriş belgenizi mutlaka edinin. Sınava giriş belgesi olmayan aday sınava alınmayacaktır. Sınava giriş belgesi sizin kimliğiniz gibi önemlidir. ÖSYM sınav salonuna gelen adayın yanında iki adet belge bulundurmasını istemektedir. Bu belgelerden birincisi sınava giriş belgesi ikincisi ise adaya ait nüfuz cüzdanıdır. Bu iki belgeden bir tanesi eksik olursa, aday sınava giremeyecektir.

Sınava giriş belgesi adreslere gönderilmeyecektir. Sınava giriş belgenizi internet üzerinden indirip yazdırmanız gerekmektedir. Sınava giriş belgesi üzerinde sınav salonunuzun ve sizin bilgileriniz yer almaktadır. Sınava giriş belgesi ile sınava girebilirsiniz.

Sınava giriş belgenizi hemen aşağıdaki linkte tıklayarak, ösym aday işlemleri sistemi şifrenizi giriniz. Karşınıza çıkan sayfadan sınava giriş belgenizi kolaylıkla edinebilirsiniz. Edindiğiniz belgenizi mutlaka yazdırın. Evinizde yazıcı yoksa, sınava giriş belgenizi yazıcının olduğu bir yerde yada copy center larda yapmanız sizin için kolaylık olacaktır.

STS Diş Hekimliği Sınava Giriş Belgesi İndirmek İçin Tıkla!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir