Bursluluk Sınavı Sonuçları Açıklandı!

Tarafından   07/19/2017

Bursluluk Sınavı Sonuçları Açıklandı!

Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı. Bursluluk sınavının sonuçları nasıl öğrenilir? İşte sonuçları öğrenmeniz için yapmanız gereken adımlar.

2017 Bursluluk Sınavı Sonuçları

2017 bursluluk sınavı sonuçları yüz binlerce öğrenci tarafından merakla beklenen konular arasında yer alıyordu. Bursluluk sınavı sonuçları (PYBS) MEB tarafından öğrencilerin erişimine açıldı. MEB bursluluk sınavı sonuçlarını 18 Temmuz’da açıklandı. Sonuçlar “http://www.meb.gov.tr” ve “http://odsgm.meb.gov.tr” internet adreslerinden öğrenilebiliyor. Öte yandan burs ücretinin ne kadar yatırılacağını merak eden öğrenciler de internetten konuyla ilgili detayları araştırıyorlar. İşte, 2017 bursluluk sınav sonucu sorgulama sayfası.

Öğrencilerin merakla beklediği Bursluluk sınavı sonuçları MEB tarafından açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) 10 Haziran’da 5, 6, 7, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıflara yönelik düzenlediği PYBS sonucu online sistem üzerinden görüntülenebiliyor. Adayların merakla beklediği bursluluk sınavı sonuçları şuan MEB’in resmi adreslerinden sorgulanabiliyor. Ayrıca Bursluluk sınav sonucunu öğrenmek için sorgulama sayfasının linkini haberimizden bulabilirsiniz. İşte (PYBS) Bursluluk Sınav sonuçları ve MEB sorgulama sayfası

BURSLULUK SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir