Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı Mı?

Tarafından   06/21/2017

Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı Mı?

Sınava giriş belgeleri yayımlandı mı? Sınava giriş belgeleri nereden alınacak? Açık öğretim ortaokulu sınava giriş belgeleri nasıl alınacak? Sınava giriş belgesi ne zaman yayımlanır?

İşte tüm detaylar yazımızın devamında.

çık öğretim ortaokul sınavlarının 3. dönemi için kayıt yenileme döneminin ardından üçüncü sınavlar gerçekleştirilecek. Bu sınavların ardından bu eğitim öğretim yılı sınav takvimi de tamamlanmış olacak. Açık öğretim ortaokul sınavlarına hazırlanan adayların girecekleri üçüncü dönem sınavının sınava giriş yerlerinin tarihi sınav takviminde belirlenmiştir. Öğrencilere sistem üzerinden ders seçme ve bilgi güncelleme işlemlerini en geç belirtilen tarihin mesai bitimine kadar yapmaları gerekiyor.

Sınavlar 2 oturum şeklinde aşağıda belirtilen gün ve saatlerde yapılacaktır. I. Oturum 1 Temmuz 2017 Cumartesi 09.30 II. Oturum 1 Temmuz 2017 Cumartesi 14.00 • Sınava gireceğiniz her dersten 20’şer soru sorulacaktır. Her bir sorunun değeri 5 puandır. Bir dersten başarılı olabilmeniz için en az 45 puan almanız gerekmektedir
Sınav Giriş Belgesi Öğrenme ve Sorgulama- Yazdırmak İçin Tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir